Partneri OZ MYPOLICE

V tejto sekcii nájdete odkazy k partnerským firmám, kde máme dohodnutú  určitú zľavu, alebo chceme na danú organizáciu upozorniť. Zľavu si môžte uplatniť od obchodu s militariami, psychologicke poradenstvo s psychotestami k ZP, predajni trezorov etc.

EUROSAFE s.r.o

Zľava na trezory a trezorové skrine 5- 7%

ARMY SHOP SK

Najväčší army-shop  na slovensku a výhradný importér značky 5.11 Tactical

5% zľava pre členov. Pri internetovej objednávke člen do poznámky napíše že je členom OZ MYPOLICE a zadá svoje ID. Pri osobnej návšteve v kamennej predajni sa preukáže členskou kartou.

Vykonávame psychologické vyšetrenie žiadateľov o držanie a nosenie strelnej zbrane a streliva (tzv. “psychotesty na zbrojný preukaz”).
Pre členov klubu poskytujeme zľavu 40% z ceny psychologického vyšetrenia. Pri objednávaní musí člen dopredu oznámiť, že je člen klubu a po príchode do ambulancie sa preukázať platným členským preukazom.
Miesto výkonu psychologického vyšetrenia: Karpatská 15, Bratislava (pre klientov je zabezpečené bezplatné parkovanie podľa inštrukcií na web stránke)

Dentalmedicare  vstupná prehliadka a rtg snímka zadarmo.

   

Pre členov klubu OZ MYPOLICE vstupná prehliadka a rtg snímka zadarmo. Pri objednávaní na termín musí člen dopredu oznámiť, že je člen klubu a po príchode do ambulancie sa preukázať platným členským preukazom.

Military Historical Museum – Pohronský Ruskov

Zľava  10%- oblečenie a doplnky, 5%- munícia, zbrane- zľava podľa individuálnej objednávky

Zľava pre členov klubu 5%      (Prostriedky na údržbu a čistenie zbraní)

Zbrane – Internetový obchod MEGET.sk

Internetový obchod meget.sk Vám ponúka voľne predajné zbrane od 18 rokov, taktiež zbrane a strelivo na zbrojný preukaz, príslušenstvo k zbraniam, strelivo, trezory na zbrane a mnoho iného (hračky, motocykle a iné príslušenstvo).. . (Pre zobrazenie zbrani a streliva je potrebne sa registrovať)   Zľava pre členov klubu je individuálna k danému tovaru.

FIRSTKLAS INTERIER

Firma pôsobiaca v nábytkárskom priemysle na slovenskom trhu 15 rokov, zaoberajúca sa montážou vstavaných skríň, šatníkov a iných nábytkov na mieru, či už pre domácnosti alebo firmy. V súčastnosti sa firma rozšírila o ponuku a montáž kanadských obkladových panelov ABITIBI, ktoré sú vhodné nielen na rekonštrukciu bytových jadier z umakartu ale aj hocikde do interiéru.

Zľava pre členov klubu 10%

Pri osobnom nákupe sa musí člen preukázať platným členským preukazom. Pri nákupe cez eshop fotokópiou členského preukazu, ktorý  zašle e mailom predajni v ktorej uplatňuje zľavu.

Pridaj komentár