Partneri OZ MYPOLICE

MASÁŽE

0902 096 198 Borekova 4, Bratislava Podunajské Biskupice

Zľava 20% na prvú masáž a 50% na piatu masáž. Členovia klubu sa musia preukázať platným členským preukazom. Preukaz člena je pri tejto službe prenosný na rodinných príslušníkov, alebo známych člena klubu.

Dentalmedicare  vstupná prehliadka a rtg snímka zadarmo.

   

Pre členov klubu OZ MYPOLICE vstupná prehliadka a rtg snímka zadarmo. Pri objednávaní na termín musí člen dopredu oznámiť, že je člen klubu a po príchode do ambulancie sa preukázať platným členským preukazom.

Military Historical Museum – Pohronský Ruskov

www.darcekovazona.eu    10% zľava pre členov klubu

Zľava  10%- oblečenie a doplnky, 5%- munícia, zbrane- zľava podľa individuálnej objednávky

Zľava pre členov klubu 5%      (Prostriedky na údržbu a čistenie zbraní)

Zbrane – Internetový obchod MEGET.sk

Internetový obchod meget.sk Vám ponúka voľne predajné zbrane od 18 rokov, taktiež zbrane a strelivo na zbrojný preukaz, príslušenstvo k zbraniam, strelivo, trezory na zbrane a mnoho iného (hračky, motocykle a iné príslušenstvo).. . (Pre zobrazenie zbrani a streliva je potrebne sa registrovať)   Zľava pre členov klubu je individuálna k danému tovaru.

FIRSTKLAS INTERIER

Firma pôsobiaca v nábytkárskom priemysle na slovenskom trhu 15 rokov, zaoberajúca sa montážou vstavaných skríň, šatníkov a iných nábytkov na mieru, či už pre domácnosti alebo firmy. V súčastnosti sa firma rozšírila o ponuku a montáž kanadských obkladových panelov ABITIBI, ktoré sú vhodné nielen na rekonštrukciu bytových jadier z umakartu ale aj hocikde do interiéru.

Zľava pre členov klubu 10%

Pri osobnom nákupe sa musí člen preukázať platným členským preukazom. Pri nákupe cez eshop fotokópiou členského preukazu, ktorý  zašle e mailom predajni v ktorej uplatňuje zľavu.

Pridaj komentár