Strelnica 30.8(2020) PRESUNUTÉ na iný termín

30.8 9:00-10:00 Príprava strelnice 10:00- 15:00 streľba. Bude v čačove klasická akcia , kde spravíme diery do papiera a zapukáme do železa. Spravíme si dáky parkúr jednotlivcov a dvojíc na preverenie a zdokonalenie streleckých zručnosti. Na strelnicu sa treba nahlásiť michal.bordac@mypolice.sk , alebo napísať do skupiny(resp mojej persone:)

Na strelnici bude vytiahnutý aj gril . Taktiež k zapožičaniu treningová pomôcka MANTIS a srandašak k nastrelovaniu vz 58

Mišo

Súťaž 11.7. Sobota Čačov

(Aktualizované 4.7)Dňa 11.7.2020 Sobota bude pre členov OZ MY POLICE sprístupnená strelnica, kde okrem robenia dier do papiera si dáme aj malý parkúr(Pôvodná verzia bola veľká mega súťaž, ktorú z časových dôvodov nebudeme organizovať) s krátkou zbraňou, ktorý bude nastavený tak aby sme sa všetci pri ňom opakovane zabavili.

Harmonogram 10:30- 15:30 streľby

K dispozícii bude gril. Na strelnici možno prebehne krátky seminár prvej pomoci, alebo tréningu mozg hemisfér a oči.

Účastník zájazdu sa musí nahlásiť na michal.bordac@mypolice.sk

https://goo.gl/maps/uP1gsEUHzpyRL2zD6

Tréning

Ceny nábojov, ktoré bude možne zakúpiť na strelnici od “lajo” predajňa zbraní a streliva vid dole. Na tréningu treba dodržiavať bezp. hygienické odstupy nezgrupovať sa bez rúšok, dodržiavať bezpečnostne pokyny inštruktorov a hlavne použivať zdravý rozum. Prvá rana padne najskôr 10:00 posledná najneskôr 16:00

Brok 12/70 25ks – 5,3Eur

9×19 50ks – 9,6Eur

223.rem 1ks – 0,43 Eur

22Lr 50ks – 3,6Eur

Na strelnici bude aj svetpusiek.sk s brokovnicami, krátkymi zbraňami a na vyskúšanie prinesie aj športovú pušku od http://www.perunarms.cz/cz/home/

12.4.2020 Nedeľa strelnica (Nekoná sa

Ak nám to ta pani koruna či korona zas neposerie. Tak najbližšie streľby možno skôr nie ako áno budú 12.4. od 10 30 – 15 00:) Počet členov je obmedzený, strelnica je vonkajšia. Opatrenia náhubok aj počas streľby, podávame si max lakte nie ruky, rozostup medzi strelcami min 10 m čo není problém dodržať, “vyskúšať” vystreliť zo zbrani hlavne dlhých (Možný kontakt pažby s tvarou strelca) inak platí všetko tak ako je spomenuté dole. Z akcie čo sa mala konať 21.3.2020 a nekonala sa.

Upozorním aj na nového partnera klubu alexbar.sk ,kde si síce teraz nič nedáte, ale neskor možte a ostatných partnerov len tak pre info.

Mišo

Opatrenia naďalej pretrvávaju a od 8 – 13.4 sú vo zvyšenej miere. Zákazu opustenia okresu etc .

Fotoreportáž z veľkej klubovky.

Dňa 12.10.2019 sme pre členov klubu a sympatizantov organizovali spolupráci s vedením IPA Územnej úradovne BAI klubovú socializačno streleckú akciu s prvou pomocou a občerstvením.
Počasie nám parádne vyšlo, bolo krásne slnečno. Prvú pomoc viedol Martin Šugar, ktorý musel zastúpiť Ľubomíra Ferianca. Ľubomír bol tak dobrý, že nám zapožičal figurínu. Martin trpezlivo aj viac krát vysvetlil základy prvej pomoci svojim “šugi” systémom. Ľudia čo sa nebáli a figurínu si prakticky postláčali majú o praktickú skúsenosť, ktorú dúfam nebudú musieť využiť v reálnom živote viac. O občerstvenie sa staral, náš Dušan Endl. Všetkým trom sa chcem poďakovať za nezištnú pomoc. Ďakujem aj členom, ktorí pomáhali stavať/baliť strelecké stavy.

Mišo

Slubené foto tu .

Veľká klubová akcia

Dňa 12.10.2019(Sobota,strelnica Čačov) chystáme pre vás veľkú klubovú akciu s občerstvením, malou súťažou a doprovodným programom(prednáška prvej pomoci) nebude chýbať Ivan Draxler zo svetpusiek.sk ten prinesie nejaký tovar zo svojho širokého portfólia (mantis, etc) a Guntunning, ktorý dal tak dole ceny, že už nižšie to nejde. Strelci budú mať k dispozícii nastrelovaciu stolicu na dlhu zbraň, prípravok k nastrelovaniu VZ58 a spektív. Na akciu môžu prísť nahlásený členovia klubu s doprovodom a sympatizanti klubu. Je potrebné nahlásiť sa z organizačných dôvodov. Cena vstupného je 8 € pre člena a 15 pre nečlena.

V cene bude vstup na strelnicu v čase od 10:00 do 16:00 hod., občerstvenie (grilovačka, pitný režim, 3 ks terčov, inštruktori). V prípade účasti súhlasíte s dodržiavaním pokynov organizátora a inštruktorov.

Kontakt na registráciu +421 905 271 402

Mgr. Milan Kružliak

Podľa imeteo.sk bude krásne babie leto.

Koniec hlásenia

(Pred vjazdom na panelovú cestu vedúcu k areálu strelnice bude oranžová vesta s doplnkovým značením. Parkovanie je v areály strelnice )

Strelnica 31.8.2019

Ako inak, tradične strelnica sa bude konať v Senici -čačov od 10:00 do 15:30 Vstupné členovia 7E, nečlenovia a ich doprovod 10E . V cene vstupného je jeden terč a možnosť zapožičania grilu. Pri dostatočnom zaujme si spravíme malý parkur inak je voľna streľba na papierové a kovové terče. Na strelnicu, pokiaľ ako vždy nezaspí príde aj Ivan D. zo sveta pušiek predviesť záujemcom jeho dovezené novinky a “neprestrielnu” vestu na priestrel.

Aktualizovane 2.9.2019

Pomohli sme nášmu partnerovi s testom nepriestrelnej vesty video dole.

Mišo